Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde Antalya Teknopark, Koordinasyonu ile 8-9 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen “Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 5.Koordinasyon Toplantısı” na Cumhuriyet Teknokent olarak katılım sağlanmıştır. Ülke genelindeki Teknoparklardan yaklaşık 130 katılımcı ile Genel Müdür düzeyinde ve uzmanların da katılım sağladığı etkinliğin 1.gününde toplantılar ve değerlendirmeler yapılırken, 2.gününde ise sosyal gezi düzenlendi.

Limak Atlantis Hotel’de saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan “Teknoloji Geliştirme Bölgeleri 5.Koordinasyon Toplantısı”nda açılış konuşmaları sonrasında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal MACİT Teknopark Genel Müdürleri tarafından dile getirilen gerek mevzuat gerekse yönetimsel olarak sorunlar ve önerileri değerlendirdi.

Antalya Teknopark ziyareti sırasında “Girişimcilik ve Kuluçka Merkezi” açılışı, Antalya Teknopark Genel Müdürü İbrahim YAVUZ Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcılarından Erol GÜRPINAR Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal MACİT ve Antalya Valisi Münir KARALOĞLU’ nun katılımıyla gerçekleştirildi.

E-bültenimize kaydolarak tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz

© Cumhuriyet Teknokent - 2019